Moja kniha

Slovo je nádych (Dominika Elizabeth Hladíková)

Anotácia

Zbierka básní obsahuje veľkú časť autorkinej duše. Je ako mozaika zložená z čriepkov bolesti, strachu, prázdna i inšpirujúceho nekonečna. 

Každý prežíva isté trápenie a hoci sú básne väčšinou smutné, skúste ich precítiť a nájdete v nich odpoveď na bolestne vyslovenú vetu "Som sám/sama.". Vtedy sa otvoria dvere do úplne iného, nového sveta. 

Chcete ho preskúmať? Tak otvorte túto knihu. Pretože poézia je nádych, cesta k životu.

Informácie

Vydavateľstvo: Art Floyd
Počet strán: 68
Väzba: brožovaná
Žáner: poézia
Vyšla: 13. 12. 2016

Už v predaji:

Komentáre

  1. Můžu mít takový možná trošku hloupý dotaz? jak to člověk v dnešní době udělá, že vydá sbírku básní u nakladatelství? Nevím, zda na Slovensku je větší poptávka po poezii, ale u nás v ČR mi všude řekli, že by sice rádi, ale poezie se vůbec neprodává a pokud nejsi zavedený autor nebo vítěz nějaké hustokruté básnické soutěže (do nichž nepřispívám), tak máš smůlu. Obě moje sbírky básní jsem tak vydala vlastním nákladem a ne, že bych nad tím nějak zvlášť lkala, ale mít knížku "v opravděnském knihkupectví" je prostě o fous lepší pocit:) Díky za odpověď:) Měj se hezky a hodně úspěchů s básničkami přeji:)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ani u nás sa poézia veľmi nepredáva. Ja som mohla ísť cez vydavateľstvo len vďaka tomu, že ma oslovila vydavateľka, s ktorou sa poznám cez online mesačník, pre ktorý píšem. Inak by som tiež nemala inú možnosť než ísť na vlastné náklady. :)

      Odstrániť

Zverejnenie komentára

Teším sa za každý váš komentár, preto som vám neskutočne vďačná. :)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Aj slovenská prvotina môže byť kvalitná!

Sklamaná z dnešného sedenia u psychologičky

Ako sme uviedli knihu Slovo je nádych do predaja